Znaki drogowe na drogi publiczne i wewnętrzne

Oferujemy szeroki asortyment znaków drogowych na drogi wewnętrzne i publiczne, a także inne elementy bezpieczeństwa ruchu, takie jak np. pachołki drogowe czy lizaki drogowe. Wszystkie znaki i akcesoria bezpieczeństwa ruchu są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Znaki drogowe na drogi publiczne

Pionowe znaki drogowe są stałym elementem drogowego krajobrazu. Porządkują ruch uliczny, informują i kierują do celu. Oferujemy pełen asortyment pionowych znaków drogowych w każdej z wymienionych poniżej grup:

  • znaki drogowe typu a – ostrzegawcze,
  • znaki drogowe typu b – zakazu,
  • znaki drogowe typu c – nakazu,
  • znaki drogowe typu d informacyjne,
  • znaki drogowe typu d - przejazdy kolejowe,
  • znaki drogowe typu t - tabliczki do znaków drogowych.

Znaki drogowe na drogi wewnętrzne

Droga wewnętrzna jest w rozumieniu ustawy drogą niepubliczną, na której obowiązują zasady określone przez zarządcę drogi lub przez właściciela terenu, na którym umieszczona jest droga. Podobnie, jak na drogach publicznych, na drogach wewnętrznych mogą być umieszczane znaki zakazu i nakazu, do których należy się stosować, a także znaki i tabliczki informacyjne. W sprzedaży posiadamy szeroki asortyment znaków drogowych na drogi wewnętrzne. Oferujemy znaki zakazu, nakazu i informacyjne.

Znaki drogowe, które mamy w sprzedaży są wytrzymałe, estetyczne i doskonale widoczne nawet na słabo oświetlonych drogach. Dokładamy wszelkich starań, by nasze znaki były jak najwyższej jakości, a jednocześnie, by były przystępne cenowo.


Kontakt:

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ "STRAŻAK"


ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30
strażak toruń


tel. kom. 603-352-351, 690-509-128
tel. 56 655-22-05, 56 621-06-35

Copyright © 1998-2021 by Strażak Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by DIGITALSKY