Części serwisowe do gaśnic i przegląd

Zgodnie z obowiązującymi przepisami urządzenia przeciwpożarowe powinny być poddawane przeglądom technicznym i czynnościom konserwacyjnym przynajmniej raz na rok. Wykonanie przeglądu gaśnic potwierdzone jest odpowiednią kontrolką umieszczoną na sprzęcie. Koniecznie trzeba pamiętać, że brak dokumentu potwierdzającego przeprowadzenie kontroli gaśnicy, może być podstawą do nałożenia grzywny. Zajmujemy się kompleksowym przeglądem gaśnic oraz oferujemy części serwisowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z serwisem i naprawą gaśnic.

Okresowe przeglądy hydrantów, drzwi i gaśnic

Uzupełnienie naszej oferty sprzedażowej stanowi wykonywanie okresowych badań hydrantów oraz przeglądów drzwi ppoż i gaśnic. Warto przy tym pamiętać, że aktualnie obowiązujące przepisy prawne określają w precyzyjny sposób, ile gaśnic powinno znaleźć się na wyposażeniu obiektu oraz jak często powinny być poddawane przeglądom technicznym.

Wyłącznie sprawne urządzenia są w stanie zagwarantować nam bezpieczeństwo podczas ewentualnych pożarów, dlatego nie powinno się bagatelizować ważnej kwestii, jaką bez wątpienia są okresowe przeglądy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie!


Kontakt:

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ "STRAŻAK"


ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30
strażak toruń


tel. kom. 603-352-351, 690-509-128
tel. 56 655-22-05, 56 621-06-35

Copyright © 1998-2021 by Strażak Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by DIGITALSKY