Artykuły pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego

Artykuły do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej są istotnym elementem naszej oferty. Skupiamy się w szczególności na apteczkach pierwszej pomocy oraz elementach doposażenia apteczek. Prowadzimy sprzedaż apteczek metalowych z zamkiem, będących obowiązkowym elementem wyposażenia firmy, plastikowych apteczek przemysłowych, a także apteczek plecakowych dla ratowników medycznych i apteczek samochodowych. Ofertowane przez nas apteczki samochodowe zwierają niezbędne elementy, takie jak zestawy opatrunków, chusty opatrunkowe, plastry rękawice ochronne, które umożliwiają udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej w bezpieczny sposób do momentu przyjazdu odpowiednich służb.

Sprzęt ratownictwa medycznego

Nasza oferta sprzętu ratownictwa medycznego obejmuje m.in. nosze, deski ortopedyczne, ułatwiające transport poszkodowanego w bezpieczne miejsce, resuscytatory oraz przenośne zestawy pierwszej pomocy. W sprzedaży mamy też defibrylatory, w tym również defibrylatory treningowe, a także baterie i akcesoria do defibrylatorów. Defibrylator to specjalistyczny sprzęt ratujący życie, który może być używany nie tylko przez wykwalifikowanych ratowników medycznych, ale też przez osoby niedoświadczone.


Wybierając sprzęt ratownictwa medycznego warto postawić na wysoką jakość produktów. Ma to ogromne znaczenie zarówno w profesjonalnych jednostkach medycznych, jak i w przypadku akcesoriów do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez osoby niewykwalifikowane. Warto zadbać o to, aby pomoc udzielana ewentualnemu poszkodowanemu była na jak najwyższym poziomie – zestawy opatrunkowe powinny być jałowe, co jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy są odpowiednio zabezpieczone przez producenta. Pozwoli to zredukować ryzyko zakażenia ran. Przy zakupie sprzętu ratownictwa medycznego dobrze jest również zwrócić uwagę na wytrzymałość urządzeń służących do transportu pacjenta. Należy pamiętać, że powinny one być w stanie przenieść również człowieka o masie odbiegającej od normy, na przykład chorującego na otyłość. Jeżeli któryś z podstawowych elementów wyposażenia zawiedzie, szansa na uratowanie poszkodowanego drastycznie spada.

Apteczki pierwszej pomocy

Według przepisów obowiązujących w Polsce, wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, musi znaleźć się apteczka pierwszej pomocy. U nas można zakupić cały zestaw sprzętu BHP, który sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w samochodzie, szkole czy innych obiektach użyteczności publicznej. Apteczki pierwszej pomocy przeznaczone są dla ratowników, strażaków, policji, służb ratowniczych. Niewielkie apteczki samochodowe przydadzą się w razie nagłego, trudnego do przewidzenia wypadku. Duże apteczki i profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego przyda się na każdej akcji – dzięki temu ratownik będzie mieć pewność, że posiada wszystkie niezbędne narzędzia. Z tego względu w naszym sklepie znajdują się zarówno apteczki kompaktowe, samochodowe, jak i te bardziej profesjonalne.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apteczek pierwszej pomocy oraz pozostałych artykułów dla ratownictwa medycznego. Zapewniamy szeroki asortyment, wysoką jakość i przystępne ceny.


Kontakt:

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ "STRAŻAK"


ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30
strażak toruń


tel. kom. 603-352-351, 690-509-128
tel. 56 655-22-05, 56 621-06-35

Copyright © 1998-2023 by Strażak Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by DIGITALSKY