Artykuły pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego

Artykuły, do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej są istotnym elementem naszej oferty. Skupiamy się w szczególności na apteczkach pierwszej pomocy oraz elementach doposażenia apteczek. Prowadzimy sprzedaż apteczek metalowych z zamkiem, będących obowiązkowym elementem wyposażenia firmy, plastikowych apteczek przemysłowych, a także apteczek plecakowych dla ratowników medycznych i apteczek samochodowych. Ofertowane przez nas apteczki samochodowe zwierają niezbędne elementy, takie jak zestawy opatrunków, chusty opatrunkowe, plastry rękawice ochronne, za pomocą których będziemy mogli bezpiecznie udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej przed przyjazdem służb.

Artykuły dla ratownictwa medycznego

Nasza oferta dla ratownictwa medycznego obejmuje m.in. nosze deski ortopedyczne ułatwiające transport poszkodowanego w bezpieczne miejsce, resuscytatory oraz przenośne zestawy pierwszej pomocy. W sprzedaży mamy też defibrylatory, w tym również defibrylatory treningowe, a także baterie i akcesoria do defibrylatorów. Defibrylator to specjalistyczny sprzęt ratujący życie, który może być używany nie tylko przez wykwalifikowanych ratowników medycznych, ale też przez osoby niedoświadczone.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apteczek pierwszej pomocy oraz pozostałych artykułów dla ratownictwa medycznego. Zapewniamy szeroki asortyment, wysoką jakość i przystępne ceny.


Kontakt:

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ "STRAŻAK"


ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30
strażak toruń


tel. kom. 603-352-351, 690-509-128
tel. 56 655-22-05, 56 621-06-35

Copyright © 1998-2020 by Strażak Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by DIGITALSKY