APTECZKI SAMOCHODOWE

Apteczki samochodowe

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór apteczek samochodowych. W związku z tym nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem. Przeznaczone są do pojazdów osobowych, ciężarowych oraz są wykonane z tworzywa wodoodpornego. Wszystkie akcesoria pierwszej pomocy są zgodne z przyjętymi normami polskimi oraz ustalonymi przez Unię Europejską. Apteczka samochodowa, do której mamy łatwy dostęp, w razie drobnych urazów, wypadku. Niektóre apteczki zostały wyposażone w rzep, przy pomocy którego można ją przyczepić do tapicerki samochodu. Niektóre apteczki samochodowe z naszej oferty zawierają m.in. specjalne koce termiczne, chusty trójkątne, instrukcje do udzielania pierwszej pomocy. W zależności od modelu, mogą być one wykonane z wytrzymałych materiałów syntetycznych oraz wodoodpornych.

Wyposażenie samochodowej apteczki pierwszej pomocy

Choć apteczka nie jest obowiązkowym elementem wyposażeniem pojazdu, to okazuje się być bardzo przydatna, a w niektórych sytuacjach nawet konieczna. W naszej ofercie znajdują się apteczki samochodowe, w których można znaleźć wszystkie podstawowe środki medyczne, m.in. plastry i bandaże. Ważnym przedmiotem apteczek samochodowych są nożyczki bez ostrych końców, które umożliwią szybkie i sprawne przecięcie ubrania lub pasów. Proponujemy apteczki, które zawierają opaski elastyczne, chusty opatrunkowe i kompresy. W dobrze wyposażonych apteczkach samochodowych znajduje się również chusta trójkątna, rękawice winylowe, koc ratunkowy, ustnik do sztucznego oddychania oraz instrukcja postępowania wraz z wykazem telefonów alarmowych. Wszystkie elementy apteczek wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ewentualna pomoc poszkodowanemu będzie łatwa i co najważniejsze skuteczna.
Apteczka samochodowa powinna być traktowana, jako standardowy sprzęt znajdujący się w każdym aucie. Posiadając apteczkę w bagażniku nic nie tracimy — są one lekkie, nieduże i niedrogie, a możemy zyskać komfort i poczucie spokoju, że w momencie jakiegokolwiek zagrożenia jesteśmy w stanie udzielić podstawowej pomocy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym wyposażeniem naszych apteczek. W przypadku pytań zachęcamy do telefonicznego i e-mailowego kontaktu z naszą firmą.


Kontakt:

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ "STRAŻAK"


ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30
strażak toruń


tel. kom. 603-352-351, 690-509-128
tel. 56 655-22-05, 56 621-06-35

Copyright © 1998-2024 by Strażak Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by DIGITALSKY