SPRZĘT BHP

Sprzęt BHP

W ofercie naszej hurtowni BHP oprócz podstawowego sprzętu BHP, jak odzież robocza i inne artykuły znajduje się wiele produktów specjalistycznych. Odzież ochronna przeznaczona jest do pracy w warunkach zimowych i letnich. Na zamówienie oferujemy oznakowanie nadrukiem lub haftem firmowym. W ramach naszej działalności proponujemy także serwisowanie odzieży roboczej ochronnej. U nas można zaopatrzyć się również w instrukcje ppoż i znaki BHP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Asortyment jest bardzo obszerny i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Liny ratownicze

Oferowane przez nas liny ratownicze spełniają wszystkie wymogi oraz sprawdzają się we wszystkich formach ratownictwa. Ze względu na warunki w jakich liny są wykorzystywane są bardzo wytrzymałe i dobrze znoszą skrajne temperatury. Ponadto są odporne na brud, wilgoć, błoto czy przetarcia. Musi być ona przygotowana do ocierania się o różnego rodzaju krawędzie. Warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, dzięki czemu sprzęt będzie nam służyć przez wiele lat. Ważne jest także przechowywanie liny, czyli ciemne, czyste miejsce w temperaturze 15-25 stopni C. Nasz sklep ma doskonałe warunki do przechowywania lin ratowniczych. Istotne jest również przechowywanie liny w odpowiednich torbach.

Sprzęt ratownictwa medycznego

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż sprzętu ratownictwa medycznego, nieocenionego zarówno dla strażaków, jak i pozostałych służb ratowniczych. Kupią u nas Państwo m.in. doskonale wyposażone apteczki, opatrunki hydrożelowe, jak również przeciwpyłowe maski antysmogowe czy kompresy chłodzące z zimnego lodu.

Oczywiście to tylko niewielka część tego, co możemy Państwu zaproponować. Warto przy tym zaznaczyć, że wszystkie artykuły wchodzące w skład naszej oferty sprzętu ratownictwa medycznego charakteryzują się najwyższą jakością i posiadają wszelkie atesty, niezbędne do ich wykorzystania w trakcie akcji ratowniczych.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą instrukcji PPOŻ. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nie tylko odpowiemy na wszystkie pytania ale również pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania.


Kontakt:

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ "STRAŻAK"


ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30
strażak toruń


tel. kom. 603-352-351, 690-509-128
tel. 56 655-22-05, 56 621-06-35

Copyright © 1998-2021 by Strażak Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by DIGITALSKY