ZNAKI I INSTRUKCJE

Znaki bhp

Bez wątpienia znaki BHP są istotnym elementem bezpieczeństwa w każdej firmie. Inspektor BHP ma za zadanie dopilnować, aby symbole znajdowały się we wszystkich miejscach. Prawidłowo umieszczone tablice informacyjne gwarantują bezpieczeństwo. Stosowanie piktogramów jest przede wszystkim regulowane przez polskie prawo, a więc muszą być umieszczone w każdym miejscu pracy. Bardzo ważne jest, aby znaki BHP były opracowane przez specjalistów w dziedzinie BHP. Tylko wtedy można zapewnić bezpieczeństwo zatrudnionym. Ponadto znaki BHP powinny być wymowne, aby nie było problemu ze zrozumieniem ich znaczenia – muszą mieć one określoną formę i kolor. Oferowane przez nas znaki BHP są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu są trwałe i wydajne. Wykonujemy także piktogramy oraz cały sprzęt BHP na zamówienie. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowy projekt. Naszym celem jest przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów.

Znaki elektryczne

Oferujemy różnego rodzaju znaki elektryczne, które w czytelny sposób pomogą przekazać obecność przyrządów. Przykładowo, znaki elektryczne informacyjne mają na celu zwrócić uwagę na obecność urządzeń pod napięciem. Tym piktogramem warto oznaczyć rozdzielnie, bezpieczniki, włączniki, wyłączniki. Drugą korzyścią obecności znaków elektrycznych jest sprawniejsza kontrola instalacji. Podobną rolę pełną znaki ostrzegawcze, które ostrzegają przed przebywaniem w bezpośredniej bliskości urządzeń zasilanych prądem i wzmagają czujność. U nas można zakupić także znaki elektryczne zakazu. Intensywny kolor przykuwa wzrok i zwraca uwagę na niebezpieczeństwo zdrowia lub życia. Wszystkie znaki BHP drukujemy na folii samoprzylepnej oraz płycie PVC. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość druku, a także odporność na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Instrukcje PPOŻ i BHP

Na ofertę naszej firmy składają się także instrukcje BHP oraz instrukcje PPOŻ, które są obowiązkowym elementem wyposażenia obiektów użyteczności publicznej, jak np. biur czy hal magazynowych. Kryterium, które należy spełnić podczas ich tworzenia, jest oczywiście zrozumiałość. Zarówno instrukcje BHP, jak i PPOŻ powinny być napisane w taki sposób, aby były zrozumiałe dla wszystkich pracowników. 

Oczywiście odpowiednio przygotowana instrukcja BHP i PPOŻ to taka, która opracowana została w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnym i dostosowana pod konkretne wymagania obiektu, w którym ma zostać wykorzystana.

Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą instrukcji BHP lub instrukcji PPOŻ zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania.


Kontakt:

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ "STRAŻAK"


ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30
strażak toruń


tel. kom. 603-352-351, 690-509-128
tel. 56 655-22-05, 56 621-06-35

Copyright © 1998-2020 by Strażak Wszelkie prawa zastrzeżone.
Created by DIGITALSKY